Formu Kapat
Web Tasarım
Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

Web Tasarım

Bir işi veya bir ürünü çok iyi yapılabilir, fakat doğru ve güzel şekilde ürün veya hizmetin tanıtımını yapılmaz ise en büyük yanlış yapılıyor demektir. Her firmanın kendini tanıtmaya önem göstermesi gereklidir. Bunun için ise en kısa ve ekonomik yöntem web tasarımı yaptırmaktır. Yazımızın devamında sizlere web tasarımın önemini anlatacağız.

"Web Tasarım"ın Önemi

Son yıllarda artık web tasarımın önemini konuşmaya gerek bile kalmayacak bir noktaya gelmiş bulunmaktayız. Öyle ki bir şirketin sadece bir web sitesi olmasından ziyade artık iyi bir web sitesi olması gerektiği piyasada tutunabilmesi için gerekli hale gelmiştir. İlk defa çalışacağımız bir firma ile karşılaştığımızda firmanın çalışılabilirliği konusunda ilk etapta en büyük etkiyi yaratan şey kuşkusuz o firmanın web sitesidir. Öncelikle web sayfası yaptıracağınız firmanın sitesi size referans olmalıdır.

Bunun bilincinde olarak yola çıkan firmalar reklam yatırımlarını doğru bir şekilde kullanarak internet reklamcılığının tabiri caiz ise "ekmeğini bol miktarda yemiştir". Bu öngörülerinin ve başarılarının sonucu olarak ise başka yollarda bu kadar hızlı bir şekilde büyütemeyecekleri işlerini bir üst kademeye geçirmiş ve holdingleşme boyutuna ulaşmışlardır.

"İyi Bir "Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

"Reklamın iyisi kötüsü olmaz." terimi yıllardır bilinen oldukça yaygın bir yalnış bilgidir. Çünkü; reklamın iyisi kötüsü olur. İyi reklamın sonuçları iyi, kötü reklamın ise sonuçları geri dönülemez biçimde kötü hatta felaket olabilir. Aynı şekilde profesyonel ve deneyimli ellerden çıkmış iyi bir web tasarımın sonucu sizin ve işinizi geliştirmeniz için çok iyi olacağı gibi, profesyonellikten uzak bir yaklaşımla yapılan ve uygulanan tasarım sizi felakete götürmekten başka bir işe yaramayacaktır. Sizin doğru müşteri kitlesine ulaştırmayacağı gibi firmayı da zarara sokabilir. Web Tasarımda Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

İyi bir web tasarımda olması gereken en önemli özellik özgün ve sizin için tasarlanmış olmasıdır. Bu sebeple BYC Media Web Tasarım olarak, hazır tasarımlardan uzak durarak özgün tasarımlar ve sadece sizin için hazırladığımız görselleri kullanırız. Her bir tasarımımıza tamamen farklı açıdan bakıp başkalarının göremeyeceği detayları görür müşterilerimiz için en doğru olanı bulmak adına farklılıkları denemekten kaçınmayız. Bu da size özgü bir yenilikçi tasarım demektir.

"Web Tasarım"ın Alt Başlıkları

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web siteleri, firmanızı tanıtmanıza ve müşterilerinize estetik ve özgün bir duruş sergilemenize yardımcı olmaktadır. Kurumunuzun kimliğini yansıtacak, müşterilerinizle iletişimi kolaylaştıracak, ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap vermeyi sağlayacaktır.

Devamı
Kurumsal Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Günümüzde bilgisayarlardan çok telefonlar kullanılmaktadır. Müşteri siteyi, telefondan ziyaret ettiğinde kaymalarla karşılaşmadan otomatik telefonun boyutunu alacak ve müşteriler ulaşmak istediği bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabileceklerdir. Bir nevi mobile uygun tasarımdır.

Devamı
Kurumsal Web Tasarım

Web Yazılım Geliştirme

İyi bir web site yazılımı yönetilebilir panelli olmalı ve yeniliğe ayak uydurmalıdır. Yazılımlarınızın taleplere göre geliştirilmesi ekibimizce sağlanmaktadır. Uzman kadromuzla çalışır, ihtiyaçlarınızı belirler, taleplerinizi dinler ve çözüm üreterek uygulamaya geçeriz.

Devamı
Kurumsal Web Tasarım

Web Site Güncelleme ve İçerik Geliştirme

Hayatımızdaki değişiklikler sabit olmaksızın gün geçtikçe daha çok farklılık göstermektedir. Tabi ki Web site içerikleri de öyle. Zamanla içerik veya bilgi güncellemeye, geliştirmeye, yeniliğe ihtiyaç duyan siteler için yıllık güncelleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Devamı
Kurumsal Web Tasarım

Mobil Web Sitesi
Tasarımı

Web sitelerin masaüstü uyumu gibi telefon veya tabletlerde de ekranın ölçülerini baz alarak açılmasıdır. Mobil Web site tasarımı günümüzde yaygın olarak kullanılmakta, kolay bilgi iletişimi ve içeriğe saniyede ulaşma olanağı sağlamaktadır, müşteri açısından büyük bir önem taşımaktadır.

Devamı
Kurumsal Web Tasarım

E-Ticaret Web Sitesi
Tasarımı

Günümüz insanları alışveriş yapmak için saatlerdir mağazaları gezmek yerine interneti tercih etmektedir. Ürünlerinizi internet üzerinden basit ve anlaşılır şekilde tanıtmayı, satışlarınızın online olarak gerçekleşmesini, e-ticaret için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Devamı