Formu Kapat
Web Tasarım
Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

Byc Media Kimdir?

byc media
İnteraktif Ajans


Kurumsal şirket olarak farklı mecralarda boy gösteriyoruz. Bunlardan bir tanesi de
Byc Media

Her şeyin başlangıcında olduğu gibi iyi bir fikir olarak başlayan yolculuğumuz bugünde ilk günkü heyecanını koruyarak yerini başka ve yaratıcı fikirlere bırakarak devam ediyor.

2000 yılından itibaren yenilikçiği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen bir anlayışla yönetilen BYC Media; 10 yılı aşkın süredir internet dünyasına hizmet vermenin haklı gururunu taşıyor.

Referanslarımız şuan bulunduğumuz profesyonel yaklaşım ve anlayışın kanıtını oluşturmakta ve aramıza katılan her yeni müşterimizle de BYC Media büyümesini emin ve istikrarlı adımlarla sürdürmektedir.

Temel hedeflerimiz çözüm odaklı stratejiler geliştirerek ortaya çıkan işin her iki taraf içinde başarılı olarak nitelendirilmesini sağlamaktır. Bizler bir memnun müşterinin bile ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak bu yola başladık ve alt yapımızda gelişen ekibimizi de aynı bilinçle yetiştiriyoruz.

Değerlerimiz
- %100 müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım.
- Web tasarımda sürecin hızlandırılması konusunda müşteri bilinçlendirmesini ön planda tutarak sürecin daha da hızlı işlemesi.
- Profesyonel yaklaşım.
- Yaratıcılığı ve sadeliği birleştiren tasarımlar oluşturarak her zevke hitap edebilme yeteneği.
- Sorumluluk bilinciyle yola çıkarak yapılan işin arkasında durma.
Vizyonumuz
Firmaların ve kuruluşların internetten en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmak ve çağımız için vazgeçilmez öneme sahip internet sitesi ve reklamcılığının bilincini yaymak.

Misyonumuz
Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişerek başarıya ulaşmaktır.