Formu Kapat
Web Tasarım
Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

Kurumsal Web Tasarım


Kurumsal web siteleri, firmanızı tanıtmanıza ve müşterilerinize estetik ve özgün bir duruş sergilemenize yardımcı olmaktadır. Kurumunuzun kimliğini yansıtacak, müşterilerinizle iletişimi kolaylaştıracak, ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap vermeyi sağlayacaktır.


İyi Bir Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal Web Tasarım sitesine sahip olan firmalar bir strateji belirlemiş, keskin çizgilerle birleşmiş, ileriye doğru emin adımlarla yürüyen firmalardır. Sizin veya şirketinizin dışarıya yansıttığı yüzüdür. Kurumsal kimliğe bürünmüş olan şirketler en kısa zamanda başarı basamaklarında hızlı adımlarla ilerleyeceklerdir. Logo ise bir şirketin tablosu, şirketin diğer şirketlerden ayırt edilmesini sağlayan, keskin çizgilerin birleştiği tasarımdır. Şirketi yansıtacak ve sadece o şirkete özgü olacak şekilde tasarlanmalıdır.


Kurumsal Web Tasarım, müşteriye hitap ettiğini, müşterinin ilgisini çekecek tanıtımlar bulundurduğunu göstermelidir. Hizmet sunmak istediğiniz kitleye doğrudan ulaşmak için işletmenizin vizyonu, misyonu, kurumsal kimliği, renkleri, fontu, kalitesi, ürünleri olduğunu unutmayın. Anasayfa kısmında içerikleri kısa kısa anlatan bilgilere yer verilmeli ve müşterinin ilgisini çekmelidir böylelikle sitede daha fazla kalacaklar, metinlerinizi okuyacaklar ve iletişime geçeceklerdir. İçeriğin şirketinize özgü olması da web sitenizin google arama motorlarında en üst sıralara taşınmanızda yardımcı olacaktır.


Doğru bir web tasarım uzun yıllar şirketinizi ayakta tutacak ve şirketiniz müşterinin ihtiyaçlarını karşılayarak günden güne büyüme gösterecektir.