Formu Kapat
Web Tasarım
Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzde firmaların sadece kurumsal yapılarına ve dijital kimliklerine uygun web tasarımları yaptırmaları açıkçası yetmiyor. Aynı zamanda sosyal medya mecralarında da aktif yer almaları, sık sık etkin ve dikkat çekici kampanyalarla desteklemeleri gerekmektedir. Online dünya bir bütün olarak göz önüne alındığında, artık web sitesi ve sosyal medya argümanları ayrı düşünülemiyor. İşte Bycmedia tam bu noktada yardımınıza yetişiyor. Dijital Pazarlama’daki total başarınızı hedef alan firmamız, bu amaca yönelik çok önemli noktalardan biri olan Sosyal Medyadaki yol haritanızı sizinle birlikte tekrardan çiziyor.


Web sitenizi tasarlatıp, geliştirtip yönetmeye başladıktan sonra paralel bir yaklaşım ile sosyal medya danışmanlığı almanız da kesinlikle bir lüks değil, aksine ihtiyaçtır. Bycmedia, firmalara sosyal medya konusunda danışmanlık hizmetleri sağlayarak, firma sektörüne uygun plan,program ve hedefe yönelik kampanyalar aracılığı ile sosyal medyada sizin adınızı en başarılılar listesine yazdıracaktır.


Sosyal Medya nedir? Cevabı öncelikle ülkemizde iki büyük Sosyal ağını aklımınıza getirmektedir; Facebook ve Twitter . Kullanıcı sayısı olarak bu ikili diğerlerine kıyasla oldukça ileri durumdadır. Bu noktadan yolara çıkarak Google’ın çıkarmış olduğu Google Plus sosyal ağı ise kısa zamanda bilinen ağlar kadar iyi bir seviyeye gelecektir. Kurumsal sayfalar hedeflemesinin faaliyete geçmesi ile danışmanlık hizmetimize bu ağda katılacaktır.


Günümüzde bir firmanın Sosyal Medya’da etkin olmaması, dijital platformda performansını düşürmektedir. Sizin firmanızın hedef kitlesine ulaşmasını ve bu hedef kitle içinde paylaşımlarla büyümesi için tüm Sosyal Medya Reklamcılık ve uygulama faaliyetlerinizi yönetiyoruz.


Byc Media olarak sizelere sosyal medya danışmanlığının kapsamının ne olduğu, danışmanı veya uzmanının neler yapması gerektiği sorularının cevabını vermiş olduk. Bu danışmanlık hizmeti için bizimle hemen irtibata geçin.


Yakın gelecekte tüm firmalar bu danışmanlık hizmetine ve bahsettiğimiz danışmanlara ihtiyaç duyar hale gelecekler. Siz neden rakiplerinizden şimdiden bir adım öne çıkmayı istemeyesiniz? Dijital Pazarlama içindeki büyük rekabet koşullarında, her zaman bir adım önde olmak size başarının anahtarını ve ipuçlarını sunacaktır.