Formu Kapat
Web Tasarım
Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

SEO Optimizasyonu

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için sitenin tanıtımı açısından seoya özen göstermek gereklidir. Eğer rakiplerinizle bir rekabete girmek, en üst sıralara yükselmek gibi bir hedefiniz varsa sitenizin mutlaka seo danışmanı olması gerekmektedir. Seonun en başında sitenin link yapıları, yapılan tanıtım backlinkleri, özgün yazdığınız içerik ve karakter sınırlamalarını, google gözünde sitenizin optimizasyonu gibi kriterler büyük bir önem ile sağlanmalıdır.


Tasarım planlarında, taslaklarda çalışmalı ya da site tasarlanırken yapılan değişiklikleri her bir adımda test ederek, tasarımın arama motorları için herhangi bir engel içermediğine emin olmamız gerekmektedir. İçerik veya görseller siteyi ön plana çıkaracak, google sıralamalarında en üstlere yükseltecek şekilde olmalıdır.


Son zamanlarda kaçınılmaz hale gelen mobil uyumlu olması da arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız için artık olmazsa olmazlardan biridir. Arama motoru optimizasyonu; firmanıza değer katacak, işlerinizdeki atışı gerçekleştirecek, müşterilerinizle anlaşılabilir bir iletişim kurmanızı sağlayacaktır.