Formu Kapat
Web Tasarım


Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

SEO&Adwords&Sosyal Medya

İhtiyacınıza göre;

 • Facebook Reklamları
 • Google Reklamları
 • Twitter Reklamları
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • İçerik Geliştirme
 • İçerik Oluşturma
 • Anahtar Kelime Düzenlemesi
 • Mobil Uyumlu Siteler
 • Son arama Trendleri
 • Yeniden Pazarlama
 • Görsel Reklamlar
 • Çözüm Geliştirme
SEO'nun Önemi

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)'nun Önemi

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için sitenin tasarımı sırasında seo'ya da önem göstermek gereklidir. Eğer ciddi olarak arama motorlarında üst sıralarda çıkmak istiyorsanız, sitenizin bir seo danışmanı olması gereklidir. BYC Media olarak bu hizmeti özenle yerine getirmekteyiz. Sitenizin link yapıları, backlinkleriniz, özgün içerik, google gözünde siteniz vs. gibi kriterleri dikkate alarak sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayabiliriz.

Tasarım planlarında, taslaklarda ve site prototiplerinde çalışmalı ya da site dizayn edilirken yapılan değişiklikleri her bir adımda test ederek, tasarımın arama motorları için herhangi bir engel içermediğine emin olmamız gereklidir. Son zamanlarda kaçınılmaz hale gelen mobil uyummlu olması da arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız için artık olmazsa olmazlardan biridir. Arma motoru optimizasyonu; firmanıza değer katacak, işlerinizdeki artışı gözle görülür biçimde yaşayacaksınız.


Adwords Danışmanlığı

Adwords Danışmanlığı

Adwords danışmanlığı hizmetimiz ile Google'ın etkili internet reklamcılığı aracının yeni müşterilere ulaşmanıza ve satışlarınızı arttırmanıza nasıl yardımcı olduğunu öğrenebilirsiniz. Reklamlarınızı arama motoru veya mobil cihaz kullanan ya da internette gezinen doğru hedef kitleye sunarak yatırım getirinizi arttırmanın yollarına ulaşmanız artık çok kolay. Bu hizmetimiz ile ilgileniyorsanız ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız içeriği takip edebilirsiniz.

Google Adwords Nedir? Google AdWords, Google'a ait bir reklam teknolojisidir. AdWords ile Google arama sonuçları sayfalarında ve Google içerik ağında tıklama başına maliyet (CPC) ile reklam satın alınabilmektedir. Bu da yalnızca kullanıcılar reklamınıza tıkladığında ödeme yapacağınız anlamına gelmektedir. Bütçeniz ne kadar olursa olsun, reklamlarınızı Google'da ve reklam ağında görüntüleyebilirsiniz.

Google Adwords Danışmanlığı ve Yönetimi Hizmetiniz ile İlgili Bilgi Verebilir Misiniz? İşletmenizin Google’da ne zaman görüneceğiyle ilgili daha fazla kontrole sahip olmak istiyorsanız internet pazarlamacılığı stratejimizde başka bir yöntem olan adwords’e yer vermek iyi bir fikirdir. Adwords, kullanıcılar işletmelerinizle ilgili kelimeleri veya kelime öbeklerini aradığında Google arama sonuçlarının yukarısında ve yanında görünecek reklamlar hazırlamanızı sağlar. Mantık basittir; siz ürünlerinizle veya hizmetlerinizle alakalı kelimeler girersiniz, adwords ise bir kullanıcı bu kelimeleri aradığında reklamınızı gösterir. Adwords’ün en iyi tarafıysa yalnızca bir kullanıcı gerçekten reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde ödeme yapmanızdır. Bizde bu doğrultuda ürünlerinizle veya hizmetlerinizle ilgili en uygun kelimeleri tespit edip, tıklama başına maliyeti en doğru şekilde belirleyip, reklam ayarlamalarınızı en yaratıcı şekilde düzenleyerek toplam maliyetinizi minimum seviyeye çekiyoruz. Bu çalışmalarımız sonucunda sizden ürün veya hizmet alacak potansiyele sahip kullanıcıların web sitenizi ziyaret etmesini sağlıyoruz.


Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzde firmaların sadece kurumsal yapılarına ve dijital kimliklerine uygun web tasarımları yaptırmaları açıkçası yetmiyor. Aynı zamanda sosyal medya mecralarında da aktif yer almaları, sık sık etkin ve dikkat çekici kampanyalarla desteklemeleri gerekmektedir. Online dünya bir bütün olarak göz önüne alındığında, artık web sitesi ve sosyal medya argümanları ayrı düşünülemiyor. İşte Bycmedia tam bu noktada yardımınıza yetişiyor. Dijital Pazarlama’daki total başarınızı hedef alan firmamız, bu amaca yönelik çok önemli noktalardan biri olan Sosyal Medyadaki yol haritanızı sizinle birlikte tekrardan çiziyor.

Web sitenizi tasarlatıp, geliştirtip yönetmeye başladıktan sonra paralel bir yaklaşım ile sosyal medya danışmanlığı almanız da kesinlikle bir lüks değil, aksine ihtiyaçtır. Bycmedia, firmalara sosyal medya konusunda danışmanlık hizmetleri sağlayarak, firma sektörüne uygun plan,program ve hedefe yönelik kampanyalar aracılığı ile sosyal medyada sizin adınızı en başarılılar listesine yazdıracaktır.

Sosyal Medya nedir? Cevabı öncelikle ülkemizde iki büyük Sosyal ağını aklımınıza getirmektedir; Facebook ve Twitter . Kullanıcı sayısı olarak bu ikili diğerlerine kıyasla oldukça ileri durumdadır. Bu noktadan yolara çıkarak Google’ın çıkarmış olduğu Google Plus sosyal ağı ise kısa zamanda bilinen ağlar kadar iyi bir seviyeye gelecektir. Kurumsal sayfalar hedeflemesinin faaliyete geçmesi ile danışmanlık hizmetimize bu ağda katılacaktır.

Günümüzde bir firmanın Sosyal Medya’da etkin olmaması, dijital platformda performansını düşürmektedir. Sizin firmanızın hedef kitlesine ulaşmasını ve bu hedef kitle içinde paylaşımlarla büyümesi için tüm Sosyal Medya Reklamcılık ve uygulama faaliyetlerinizi yönetiyoruz.

Bycmedia olarak sizelere sosyal medya danışmanlığının kapsamının ne olduğu, danışmanı veya uzmanının neler yapması gerektiği sorularının cevabını vermiş olduk. Bu danışmanlık hizmeti için bizimle hemen irtibata geçin.

Yakın gelecekte tüm firmalar bu danışmanlık hizmetine ve bahsettiğimiz danışmanlara ihtiyaç duyar hale gelecekler. Siz neden rakiplerinizden şimdiden bir adım öne çıkmayı istemeyesiniz? Dijital Pazarlama içindeki büyük rekabet koşullarında, her zaman bir adım önde olmak size başarının anahtarını ve ipuçlarını sunacaktır.