Formu Kapat
Web Tasarım
Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

Responsive Web Tasarım


Responsive Web Tasarım, her yaptığımız sitede uygulanmasını tavsiye ettiğimiz tasarımdır. Günümüzde bilgisayarlardan daha çok telefonlar kullanılmaktadır. Site ziyaretleri daha çok telefonlardan yapılmaktadır. Responsive Tasarım kullanılmayan sitelerde kullanıcı telefondan ziyaret ettiği zaman sayfa açıldığında bir takım kaymalar olacaktır. Sayfada bir ürüne baktığı zaman veya bir bilgiye bakmak istediği zaman o sayfayı yakınlaştırmak durumunda kalacaktır. Bu da müşteriye oldukça zor zamanlar yaşatacaktır. Byc Media olarak bunların önüne geçerek kullanıcıyı yormadan sayfanızda gezmenin de mümkün olacağını göstermekteyiz. Tüm mobil cihazlarda ziyaret edildiği zaman mobilin boyutunu alarak sayfaları yakınlaştırmadan daha pratik bir şekilde ziyaret etme olanağı sağlamaktayız.


Responsive Tasarım siteye uygulanmadığı takdirde kullanıcılarınız sayfanızı ziyaret etmekten kaçar. Yavaş açılan ve oldukça zaman kaybı yaratan siteler müşterilerin ilgisini çekmemektedir. Sayfa tam yüklenemeden sayfadan çıkış yapmalarına neden olur ki bir düşündüğünüz zaman sizler de aynı şeyi yaptığınızı göreceksinizdir.


Bizler Responsive Tasarımın tüm sitelere uygulanması gerektiğini düşünürüz. Nitekim müşteriyi memnun etmek ve sayfada kalmasını sağlamak amaçlarımız arasındadır.