Formu Kapat
Web Tasarım


Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

Profesyonel Ürün Çekimi

İhtiyacınıza göre;

  • Ürün Çekimi
  • Endüstriyel Çekimler
  • Kurumsal Çekimler
  • Dış Mekan Çekimler
  • Mimari Çekimler
  • İmaj Çekimleri
  • E-ticaret Ürün Çekimi
  • Moda
Profesyonel Ürün Çekimi

Profesyonel Ürün Çekiminin Önemi

Görselliğin yeni çağımızda daha çok önem kazandığı apaçık ortada. Ürünlerinizi web sitenizde ve sosyal mecralarda sergilerken kaliteli, profesyonel olmasını istemeniz çok doğal. Bununla birlikte ürünlerinizin profesyonel stüdyo ortamında, profesyonel fotoğrafçı tarafından en iyi ekipmanlarla çekilmesi firmanızı veya marka değerinizi arttıracağını söyleyebiliriz.

Ürünlerinizi en iyi şekilde fotoğraflamak için bu konuda tecrübeli ürün fotoğrafçısı ve ekibi ile profesyonel olarak çalışmaktayız.

Ürünlerinizin fotoğrafını çekecek olan fotoğrafçımız fotoğrafçılık mezunu ve alanında tecrübeli fotoğraf sanatçılarıdır. Ürünlerinize göre ışığını, en iyi halini kullanarak firmanıza değer katarak marka itibarınızı arttıracaklardır.

İmaj fotoğraflarınızı hiçbir masraftan kaçınmadan, en iyiyi yakalamak için ve sizler için fikir üreterek sizlere sunmaktayız.

Profesyonel ürün çekiminin diğer önemli noktası ise re-touch işlemidir; Çekilen fotoğraflardan en iyisi seçilir ve mevcut programlar ile görsel olarak en iyi hale getirilmesi hedeflenir. Siz müşterilerimizin özel istekleri ve seçtiği fotoğraflara gereken en iyi re-touch işlemi yapılarak fotoğraflarınız istediğiniz şekilde teslim edilir.


E-ticaret Ürün Çekimi

E-Ticaret Ürün Çekimi

E-ticaret vb. sitelerinizi ön plana çıkartan ürün çekimleridir. Ürünlerinizi kaliteli ve en iyi şekilde göstermek için profesyonel çalışanlarımızla ürünlerinizi en alıcı şekilde tanıtmaktayız.

Kullanıcılarınız sitenizi ziyaret edip, aradıklarını bulmalarında ürünlerinizin görselliği önemlidir. Ürünlerin “albeni”si olmalıdır. Hedeflenen kullanıcıya veya daha fazlasına ulaşmak için ürünleriniz profesyonel çekimler eşliğinde doğru ışık kullanılarak tanıtılmalıdır. Hiçbir müşteriniz kalitesiz ürüne bakmak veya satın almak için zaman harcamaz.

Byc Media olarak son derece kaliteli ekipmanlarımızla dikkat çekici, göze hitap eden canlı çekimlerle ürünlerinizi web sitenizde tanıtmaktayız.


Kurumsal Çekimler

Kurumsal Çekimler

Ürünlerinizi müşterilerinize profesyonel çekimlerle tanıtmak ister misiniz? Byc Media ile çekimlerde fark yaratarak müşterilerinizin dikkatini çekin!

Endüstriyel Çekimler

Endüstriyel çekimlerde makine parkuru, fabrika, işçi vb. çekimler yapmakta olup sitenizi en iyi şekilde ön plana çıkarmaktayız. Byc Media olarak göz alıcı çekimlerle sitenizi ürünlerinizle tasarlamaktadır.

Mimari Çekimler

Mimari çekimler belli bir değere sahip, göze hoş gelmesi ile fotoğraflara aktarılır. Byc Media olarak uygun alanı bularak titizlikle çalışmaktayız.