Formu Kapat
Web Tasarım


Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

Katalog Tasarımı

İhtiyacınıza göre;

  • Özgün Tasarım
  • Renklerin Uyumu
  • Sadelik & Şıklık
  • Anlaşılabilirlik
  • Görsellerin Özenle Seçilimi
  • Yaratıcı Tasarımlar
  • Firmanızı Doğru Yansıtacak Tasarımlar
  • Prestij
Katalog Tasarımının Önemi

Katalog Tasarımının Önemi

Firma veya ürün tanıtımları için çok sık olarak tercih edilen yöntemlerden en geleneksel olanı basılı materyellerle tanıtımdır.

İster çok sayfalı tasarımlar olsun ister az sayfalı olsun basılı materyel tasarımları konusunda uzman kişilerce büyük bir titizlikle tasarlanmalı ve basılmalıdır, aksi taktirde ürününüzün veya firmanızın yanlış tanıtılması kaçınılmazdır.

Bu sebeple işinizi veya ürününüzü tanıtmak için BYC Media yanınızda! Tanıtılmaya değer her şey için farklı, özgün tasarımlarla, hataların gözden geçirilmesiyle ve de kusursuz baskı işlemiyle sonlacak olan bu süreç işinize değer katacak ürününüzü kusursuz sergilemenizi sağlayacaktır.

Referanslarımıza bakarak ortaya çıkan tasarımları görebilir bizimle iletişime geçerek sizin içinde farklı ve kullanışlı katalog tasarımları ortaya çıkarmamızı isteyebilirsiniz.


Katalog Tasarımı

Byc Media ile Katalog Tasarımı

Tasarımınız sadece size özgü olsun istersiniz değil mi? Peki ya farklı olarak rakiplerinizi bir adım geride bırakmak ister misiniz? Katalog tasarımlarınız sadece size ait olmalı! Firmanızı doğru yansıtacak tasarımlar seçilmeli, renk uyumuna dikkat edilmeli, sade ve şıklıktan yana olup, içeriğiniz anlaşılabilir olmalıdır. Byc Media olarak katalog tasarımlarına son derece gerekli önemi vererek firmanızı bir adım öne çıkartacak tasarımlara imza atmaktayız!

Byc Media tasarımda özgünlüğü, renklerin firmayla olan uyumunu, tasarımın sade ve şıklığından yana olması, içeriğin anlaşılabilir olmasını, görsellerin büyük bir ilgi ve kaliteyle seçilmesi gerektiğini göstermektedir.

Firmanızı en iyi şekilde tanıtıp rakiplerinizi bir adım geride bırakmanız adına şık ve göz alıcı tasarımlar için Byc Media ile tanışın!