Formu Kapat
Web Tasarım
Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

Google Adwords

Google Adwords

Adwords danışmanlığı hizmetimiz ile Google'ın etkili internet reklamcılığı aracının yeni müşterilere ulaşmanıza ve satışlarınızı arttırmanıza nasıl yardımcı olduğunu öğrenebilirsiniz. Reklamlarınızı arama motoru veya mobil cihaz kullanan ya da internette gezinen doğru hedef kitleye sunarak yatırım getirinizi arttırmanın yollarına ulaşmanız artık çok kolay. Bu hizmetimiz ile ilgileniyorsanız ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız içeriği takip edebilirsiniz.


Google Adwords Nedir? Google AdWords, Google'a ait bir reklam teknolojisidir. AdWords ile Google arama sonuçları sayfalarında ve Google içerik ağında tıklama başına maliyet (CPC) ile reklam satın alınabilmektedir. Bu da yalnızca kullanıcılar reklamınıza tıkladığında ödeme yapacağınız anlamına gelmektedir. Bütçeniz ne kadar olursa olsun, reklamlarınızı Google'da ve reklam ağında görüntüleyebilirsiniz.


Google Adwords Danışmanlığı ve Yönetimi Hizmetiniz ile İlgili Bilgi Verebilir Misiniz? İşletmenizin Google’da ne zaman görüneceğiyle ilgili daha fazla kontrole sahip olmak istiyorsanız internet pazarlamacılığı stratejimizde başka bir yöntem olan adwords’e yer vermek iyi bir fikirdir. Adwords, kullanıcılar işletmelerinizle ilgili kelimeleri veya kelime öbeklerini aradığında Google arama sonuçlarının yukarısında ve yanında görünecek reklamlar hazırlamanızı sağlar. Mantık basittir; siz ürünlerinizle veya hizmetlerinizle alakalı kelimeler girersiniz, adwords ise bir kullanıcı bu kelimeleri aradığında reklamınızı gösterir. Adwords’ün en iyi tarafıysa yalnızca bir kullanıcı gerçekten reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde ödeme yapmanızdır. Bizde bu doğrultuda ürünlerinizle veya hizmetlerinizle ilgili en uygun kelimeleri tespit edip, tıklama başına maliyeti en doğru şekilde belirleyip, reklam ayarlamalarınızı en yaratıcı şekilde düzenleyerek toplam maliyetinizi minimum seviyeye çekiyoruz. Bu çalışmalarımız sonucunda sizden ürün veya hizmet alacak potansiyele sahip kullanıcıların web sitenizi ziyaret etmesini sağlıyoruz.