Formu Kapat
Web Tasarım
Byc Ofis
İncirli Caddesi, Kıbrıs Sok. No:8 D:7 Bakırköy/İstanbul
0212 572 02 14
byc@bycmedia.com

"Başarılı" Projeler!

Biliyoruz ki sizler “iyi” olursanız Bizlerde çok iyi olacağız...
Bu yüzden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak mutlu müşteriler yaratıyoruz.

"BYC" Media

Her "GÜZEL" şeyin başlangıcında olduğu gibi iyi bir fikir olarak başlayan yolculuğumuz bugünde ilk günkü heyecanını koruyarak, yerini başka ve yaratıcı fikirlere bırakarak devam ediyor.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen bir anlayışla yönetilen BYC Media; 10 yılı aşkın süredir internet dünyasına hizmet vermenin haklı gururunu taşıyor.

"Sıra Dışı" Çözümler
Üretiyoruz

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Kaliteli bir Web Tasarım, kurumunuzun kalitesini arttırmak ve müşterilerinizle hızlı bir şekilde iletişime geçmek, firmanızı hızla büyütmenizi sağlayacaktır.

İyi bir web tasarıma imza atmak için, sizin fikirleriniz her zaman önceliğimizdir. Fikirleriniz doğrultusunda yenilikçi, özgün ve etkin çözümler üreterek, harekete geçeriz.

Sizinle birlikte bir yol çizmek, beraber ileriye doğru emin adımlar atmak için hazırız.

Devamı

Web Yazılım

Web Yazılım, sayfaların kullanıcılarla etkileşim içinde olarak kullanılmasını sağlar. Profesyonel ekibimizle, Google arama motoru uyumlu yüksek hitleri kaldırabilecek seviyede yazılımlar yazıyoruz.

Devamı

Dijital Pazarlama

Günümüz teknolojisinde internetin yaygın olarak kullanıldığının farkındayız ve dijital ortamda da bulunabilmeniz ve yükselebilmeniz için güncel stratejiler geliştiriyoruz

Devamı
 • SEO Optimizasyonu

  Web sitenizin birçok kullanıcıya erişmek adına, google sıralamlarında en üstlere taşınmasını sağlıyoruz. Detaylı Bilgi
 • Google Adwords

  Kurumsal kimliğinizi tanımlayan anahtar kelimelerinde yüksek performanslı reklamlar oluşturup yayınlıyoruz . Detaylı Bilgi
 • Profesyonel Fotoğraf Çekimi

  Firmanızın prestijini arttırmak için görselliğin çok büyük önemi vardır, profesyonel fotoğraflarla tanıtımınızı doğru yapın. Detaylı Bilgi
 • Profesyonel Video Çekimi

  Doğru ve kaliteli ekipmanlarla, firmanızı en etkili şekilde tanıtarak profesyonel çekimler yapıyoruz. Detaylı Bilgi
 • Grafik Tasarım

  Kurumsal kimlik veya reklam alanlarında kullanılan, hayal gücünü çizgilere dökerek tasarımını oluşturuyoruz. Detaylı Bilgi
 • Sosyal Medya Danışmanlığı

  Sosyal medya günümüzde tartışmasız en etkili yayın aracı, gelin bu aracı birlikte etkin bir şekilde kullanalım. Detaylı Bilgi

BİZİ TERCİH EDENLER

Galatasaray Referans
İstanbul Üniversitesi Referans
Koç Referans
Corner Referans
IHI Referans
Conax Referans
Kültür Turizm Referans
Cumhurbaşkanlığı Referans
Majestic Referans
Beşiktaş Referans
Eczacıbaşı Referans
Klean Referans
Özge Plastik Referans
inventİST Referans
Prime Fitness Referans
Comefri Referans
İnci Deri Referans
Klean Referans

GÜNCEL PROJELER

2000 yılından günümüze kadar web tasarım, web yazılım ve profesyonel fotoğraf çekimi başta olmak üzere bunun yanı sıra profesyonel ürün çekimi, katalog tasarımı, SEO(Arama Motoru Optimizasyonu), Adwords(Google Reklamları) ve sosyal medya danışmanlığı hizmetlerini vermeye devam eden BYC Media, bütün ihtiyaçlarınızı alanlarında uzman kişiler tarafından kusursuz düzeyde yapmayı hedefleyen bir ajanstır.

Firmanız için en önemli unsurlardan bir tanesi kusursuz ve modern görünen bir web tasarımıdır. Yapılan araştırmalara göre insanların çoğu bir firma ile çalışıp çalışmayacağına firmanın web sitesine girdikten yaklaşık 10 sn. sonra olumlu yada olumsuz olarak karar veriyor. Bu istatistik bu kadar açıkken neden hala profesyonel olmayan web tasarım ajansları ile vakit kaybedesiniz? Bütün işlerine kendi işiymiş gibi yaklaşan BYC Media ekibi sayesinde artık kusursuz web tasarımı hayal olmaktan çıkıyor ve gerçeğe dönüşüyor.

Bizler biliyoruz ki kusursuz bir web tasarım için olmazsa olmaz unsurlardan bir tanesi profesyonel fotoğraf çekimidir. Alanında uzman fotoğraf sanatçıları ile çalışarak bu konuyu çözmenize yardımcı oluyoruz. Bir diğer önemli unsur ise web tasarımda kullanılacak içeriklerdir. Yine konusunda uzman içerik editörleriyle çalışarak web sitenizin içerik anlamında da eksiksiz olmasını sağlıyoruz. Sizi her anlamda dinliyor isteklerinizi anlıyor ve size özel tasarımlar ile web tasarımınızı beraber inşa ediyoruz. Ve bu tasarım tamamen size özgü ve kurumsal oluyor.

Byc Media; performans odaklı bir ajans olduğu için, tüm olanakları en iyi şekilde değerlendirir ve müşterilerine kapsamlı, olumlu sonuçlar sunar. Bir marka olmak için uygulanması gereken tüm Web Tasarım ve Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetleri konusunda güvenebileceğiniz ajansımız ile alanınızda kısa sürede en çok tercih edilen firma haline gelebilirsiniz.