Web Tasarım & Yazılım

İhtiyacınıza göre;

 • Özgün Tasarım
 • Mobil Uyumluluk
 • Modüler Yazılım Sistemi
 • İçerik Yönetim Sistemleri
 • E-Ticaret Sistemleri
 • Wordpress, Joomla, Opencart vs. CMS sistemleri
 • İçerik Yazımı Hizmeti
 • Görsel Farklılık
 • Göz Alıcı Tasarımlar
 • İşinize ve Sektörünüze Özel
 • Ödeme Sistemleri
 • Kayıt Sistemleri
Web Tasarımın Önemi

Web Tasarımın Önemi

Son yıllarda artık web tasarımın önemini konuşmaya gerek bile kalmayacak bir noktaya gelmiş bulunmaktayız. Öyle ki bir şirketin sadece bir web sitesi olmasından ziyade artık iyi bir web sitesi olması gerektiği piyasada tutunabilmesi için gerekli hale gelmiştir. İlk defa çalışacağımız bir firma ile karşılaştığımızda firmanın çalışılabilirliği konusunda ilk etapta en büyük etkiyi yaratan şey kuşkusuz o firmanın web sitesidir. Öncelikle web sayfası yaptıracağınız firmanın sitesi size referans olmalıdır. Web sayfası yaptıracağınız firmanın sitesi güzel değil ise büyük ihtimalle size de yardımcı olamayacaktır. Bunun bilincinde olarak yola çıkan firmalar reklam yatırımlarını doğru bir şekilde kullanarak internet reklamcılığının tabiri caiz ise "ekmeğini bol miktarda yemiştir". Bu öngörülerinin ve başarılarının sonucu olarak ise başka yollarda bu kadar hızlı bir şekilde büyütemeyecekleri işlerini bir üst kademeye geçirmiş ve holdingleşme boyutuna ulaşmışlardır.

İyi Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

"Reklamın iyisi kötüsü olmaz." terimi yıllardır bilinen oldukça yaygın bir yalnış bilgidir. Çünkü; reklamın iyisi kötüsü olur. İyi reklamın sonuçları iyi, kötü reklamın ise sonuçları geri dönülemez biçimde kötü hatta felaket olabilir. Aynı şekilde profesyonel ve deneyimli ellerden çıkmış iyi bir web tasarımın sonucu sizin ve işinizi geliştirmeniz için çok iyi olacağı gibi, profesyonellikten uzak bir yaklaşımla yapılan ve uygulanan tasarım sizi felakete götürmekten başka bir işe yaramayacaktır. Sizin doğru müşteri kitlesine ulaştırmayacağı gibi firmayı da zarara sokabilir.

Web Tasarımda Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

İyi bir web tasarımda olması gereken en önemli özellik özgün ve sizin için tasarlanmış olmasıdır. Bu sebeple BYC Media Web Tasarım olarak, hazır tasarımlardan uzak durarak özgün tasarımlar ve sadece sizin için hazırladığımız görselleri kullanırız. Her bir tasarımımıza tamamen farklı açıdan bakıp başkalarının göremeyeceği detayları görür müşterilerimiz için en doğru olanı bulmak adına farklılıkları denemekten kaçınmayız. Bu da size özgü bir yenilikçi tasarım demektir.


Özgün Yazılım

Özgün Yazılım

Web sitenizin ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekir. Biz tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda web siteleri hazırlayıp bunlara daha sonra modüller edilebilecek şekilde kullanıma sunuyoruz. Böylece web sitesi yapılıp bittikten sonra bile istediğiniz herhangi bir konuda modül entegresi sağlayabiliyoruz.

Arama Motoru Dostu Web Siteleri

Byc Media olarak yazdığımız web siteleri her bakımdan arama motorlarına dost olmaktadır. Yaptığımız site tasarımları ile gerek URL yapısı gerekse içerik yönetim bakımından arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı ve doğru müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlamış olmaktayız.

Kullanılabilirlik

Tasarladığımız sitelerin kullanıcı ara yüzü en basite indirgenmiş şekilde teslim edilir. Karmakarışık görünüşler değil daha sade ve kullanımı kolay bir web sitesi elde etmiş olursunuz. Bu da sitenizi ziyaret eden müşterilerin sitenizde rahat ve sıkılmadan gezinebileceği bir ortam demektir. Yavaş açılan, görselliği iyi olmayan tasarımı hiçbir müşteri beğenmez ve sitenizde gezinmek istemez.


Kullanıcı Odaklı Web Tasarım

Kullanıcı Odaklı Web Tasarımı

İnternette dolaşırken aradığınız bilgileri kolay bir şekilde bulup ulaşabiliyor musunuz? İşlemlerinizi zaman kaybetmeden yapıp çıkıyor musunuz? Yoksa aradığınız bilgileri bulamıyor hatta zamanınızı boşa mı geçirip mi sayfayı kapatıyorsunuz? Bu duruma evet diyerek katılıyorsanız eğer kullanıcı odaklı web tasarım ile ilgilidir.

Genellikle web siteler tasarlanırken görselliğe daha çok önem verilir ama en az görsellik kadar kullanıcıları da düşünmek gerekir. Kullanıcının bilgi almalarını sağlayan e-ticarette ürünlere yönlendirerek satış sağlayan web siteleri tasarlamaktayız.

Kullanıcıların çoğu mobilden sayfaları ziyaret etmektedir. Mobil uyumsuzluğu sonucunda sayfaların içeriğine odaklanmak yerine sayfayı yakınlaştırarak zaman kaybı yaşarlar ve incelemeden çıkış yaparlar. Byc Media olarak sitelerimiz mobile uyumlu olarak tasarlanmaktadır.


Web Tasarım'da başarı

Byc Media ile Web Tasarım'da Başarı

Ürünlerinize ayrı bir görsellik kattığımız tasarımlarla kullanıcılarınıza rahatlıkla ulaştırabileceksiniz.

Siteniz sürekli açık olacak ve ürünlerinizi erken geç demeden istediğiniz saatte satabileceksiniz.

Google arama motorunda en üste çıkabilecek ve rekabete siz de ortak olabileceksiniz.

Web siteniz ilgi odağı olacak, satış ve pazarlama yapabileceksiniz.

Responsive Tasarım ile kullanıcılarınız mobile uyumlu sitenizde rahatlıkla gezme imkanı bulacaktır.


Web Tasarım ve Web Yazılım

Web Tasarım ve Web Yazılım Farklılığı

Web Tasarım işin görsel kısmı Web Yazılım ise işin arka kısmıdır. Web Tasarımcımız sitenin daha çok tasarımı çizim aşaması, tasarımı sayfaya dahil etme gibi aşamalarını gerçekleştirirken Web Yazılımcımız ise bu sitenin kodlama aşamasında devreye girer. Sayfadaki arama butonları, formlar vs işlemleri Web Yazılım uzmanımız üstlenmektedir.

Web Tasarımcımız sayfanın nerde konumlanacağı, ürünleriniz vs. gibi bilgilerinin nerede duracağı, hangi renkleri kapsayacağı, göze nasıl hitap etmesi gerektiği, kullanıcıları sayfaya toplamak için gerekli işlemlerin yapılmasını gerçekleştirirken, Web Yazılımcımız ise sayfada bulunan form, iletişim vs gibi bilgilerin gönderilmesini sağlar.

Byc Media olarak sitenizin daha çok kullanıcıya ulaşması için arama motorlarında en üstte konumlanıp, sitenize daha şık bir görünüme kavuşturmak için uzman Web Tasarım ve Web Yazılımcı’larla çalışmaktayız.


Programlama

Web Programlama Zaman ve Müşteri Kaybınızı Önler

Bir Web sitesi yaptıracaksınız. Tasarım, kodlama vs size özel olsun istersiniz değil mi? Bir de bu sitenin sürekli güncellenebilir olduğunu düşünün. Asıl aşama programlama aşamasıdır. En önemli nokta ise yazılımın Web üzerinden yapılmasıdır.

Yazılımlarınızın taleplere göre geliştirilmesi, ve güvenliği tarafımızca sağlanmaktadır. Projelerinizin nasıl olması gerektiği ile ilgili detaylı bir şekilde dinleyip daha kapsamlı daha kullanışlı hale getirmek amacıyla biz de fikirlerimizi sunmaktayız.

İyi bir programlama ile kullanıcılarınızın zamanından çalmamış olup ve daha çok kullanıcı kazandırmış oluruz.Bir Web sitenin birden çok ziyaretçisinin olmasının nedenlerinden biri ise sitede zaman kaybının olmaması ve sitenin işlevli bir şekilde kullanışıdır.


Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım, her yaptığımız sitelerde uyguladığımız tasarımdır. Günümüzde bilgisayarlardan daha çok telefonlar kullanılmaktadır. Site ziyaretleri ise telefonlardan da yapılmaktadır. Responsive Tasarım kullanılmayan sitede kullanıcı telefondan ziyaret ettiği zaman sayfa açıldığında bir takım kaymalar olacaktır. Sayfada bir ürüne baktığı zaman yada bir bilgiye bakmak istediği zaman o sayfayı yakınlaştırmak durumunda kalacaktır. Byc Media olarak bunların önüne geçerek kullanıcıyı yormadan sayfanızı gezmenin de mümkün olacağını göstermekteyiz.Tüm mobil cihazlarda ziyaret edildiği zaman mobilin boyutunu alarak sayfaları yakınlaştırmadan daha pratik bir şekilde ziyaret etme olanağı sağlamaktayız.

Responsive Tasarım eğer yapılmazsa kullanıcılarınız sayfanızı ziyaret etmekten kaçar. Daha sayfa tam yüklenemeden bile sayfanızdan çıkış yapar ki bir düşündüğünüz zaman sizler de aynı şeyi yaptığınızı göreceksinizdir.

Byc Media olarak bizler her web sitemizde Responsive Tasarım uygularız. Müşteriyi memnun etmek, kullanıcıların sayfayı ziyaret etmesini sağlamak amaçlarımız arasındadır.

Neden Byc Media Responsive Tasarımı Öneriyor?

Neden Byc Media'ya Sitenizi Yaptırmalısınız?